Vårt team på Hemfixare

Olof
VD

Serieentreprenör och bolagsbyggare. Fick idén till Hemfixare med GIG-tekniker i hela landet i januari 2016.
olof@hemfixare.se

Erik
Vice VD

Mästare på att skapa och bygga långsiktiga lönsamma partnersamarbeten i allt från koncerner till startups. erik@hemfixare.se 

Magnus
Styrelseordförande

Erfarenheter från ledande befattningar i storbolag och förkärlek för struktur och ordning. Bollplank och prognosmakare.
magnus@hemfixare.se

Anton
Utveckling/teknik

Unik erfarenhet av webb och apputveckling i GiG-ekonomin.

Oskar
Kundtjänst/rekrytering

Serviceorienterad och en expert på många bollar i luften. Ytterst ansvarig för kundupplevelsen. Hanterar såväl RUT som daglig ekonomi. oskar@hemfixare.se

Anton
Kundtjänst/kampanjer B2C

Mästare på kundservice över telefon och chatt. Ansvarar för utskick och annonsering mot privatkunder.
anton@hemfixare.se

Martin
Partners/kampanjer B2B

Utvecklar och driver våra viktiga partnersamarbeten både från kontoret och på plats. Inte bang för att hoppa in i kundtjänsten.

martin@hemfixare.se

Daniel
Kundtjänst

Tekniskt bevandrad och med kunden i fokus. 100 % dedikerad i kundtjänsten. Kanske Sveriges bästa telefonröst.